KONST / Litografier / Grafiskt blad 14245010
nr 1424 5010
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, "Zebraz". Signerad, numrerad 18/50. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:00:23
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)